O nas

Jesteśmy firmą szkoleniową specjalizującą się w prowadzeniu certyfikowanych kursów stacjonarnych oraz online, o różnym stopniu zaawansowania. Prowadzimy kursy językowe, profesjonalnych opiekunek dziecięcych, opiekunów medycznych, które przygotowują do sprawowania opieki nad osobami starszymi lub dziećmi oraz kursy profesjonalnej pomocy domowej, które dają możliwość sprawnego zarządzania gospodarstwem domowym.

skillnow1

Organizujemy kursy języka niemieckiego – od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa i zwrotów związanych z opieką. Kurs sprawdzi się jednak dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznać język niemiecki – podniesie kompetencje językowe i pozwoli na znalezienie dobrze płatnej pracy, wymagającej znajomości języka niemieckiego.

W naszej ofercie znajdują się również kursy i szkolenia związane z medycyną oraz terapią naturalną. Dzięki nim kursanci zdobędą elementarną wiedzę na temat poszczególnych chorób, a także poznają tajniki pierwszej pomocy.

Dzięki naszym usługom możecie rozwinąć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje zawodowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz się na szkolenie już dziś!

 

 

Wejdź na naszą platformę: szkolenia.skillnow.pl

Zapisz się na kurs i zdobądź dobrze płatną pracę!

SkillNow jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

 

Współpracujemy z firmami: Autumn-Care, która zapewnia pracę zarówno wykwalifikowanym opiekunom po kursach, jak i profesjonalnej pomocy domowej. Firma Autumn-Care współpracuje z zaufanymi rodzinami na terenie całych Niemiec, które potrzebują stałej opieki medycznej i wsparcia w codziennych obowiązkach domowych. Baby-care, która powstała z myślą o najmłodszych mieszkańcach Poznania i okolic. Zajmuje się rekrutacją oraz organizacją pracy opiekunek do dzieci.

autumn-logoKontakt

ul. Janusza Zeylanda 3/9
60-808 Poznań
Tel.: +48 500 201 088

REGON: 362461380
NIP: 7811914996
KRS: 0000574457

Skillnow

Dzięki naszym usługom możecie rozwinąć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje zawodowe.

Sklep
Polityka prywatności
Regulamin sklepu

Social media