O nas

Jesteśmy firmą szkoleniową specjalizującą się w prowadzeniu certyfikowanych kursów językowych o różnym stopniu zaawansowania, które pozwolą zdobyć podstawową wiedzę językową lub też zwiększyć kompetencje językowe. Prowadzimy także kursy dla opiekunów, które przygotowują do sprawowania opieki nad osobami starszymi oraz kursy profesjonalnej pomocy domowej, które dają możliwość sprawnego zarządzania gospodarstwem domowym.

skillnow1

Organizujemy kursy języka niemieckiego – od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa i zwrotów związanych z opieką. Kurs sprawdzi się jednak dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznać język niemiecki – podniesie kompetencje językowe i pozwoli na znalezienie dobrze płatnej pracy, wymagającej znajomości języka niemieckiego.

W naszej ofercie znajdują się również kursy i szkolenia związane z medycyną i terapią naturalną. Dzięki nim kursanci zdobędą elementarną wiedzę na temat poszczególnych chorób, a także poznają tajniki pierwszej pomocy.

Dzięki naszym usługom możecie rozwinąć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje zawodowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz się na szkolenie już dziś!

 

 

Wejdź na naszą platformę: szkolenia.skillnow.pl

Zapisz się na kurs i zdobądź dobrze płatną pracę!

SkillNow jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

 

Współpracujemy z firmą Autumn-Care, która zapewnia pracę zarówno wykwalifikowanym opiekunom po kursach, jak i profesjonalnej pomocy domowej. Firma Autumn-Care współpracuje z zaufanymi rodzinami na terenie całych Niemiec, które potrzebują stałej opieki medycznej i wsparcia w codziennych obowiązkach domowych.

autumn-logo

Kontakt

ul. Janusza Zeylanda 3/9
60-808 Poznań
Tel.: +48 500 201 088

REGON: 362461380
NIP: 7811914996
KRS: 0000574457

Skillnow

Dzięki naszym usługom możecie rozwinąć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje zawodowe.

Sklep
Polityka prywatności
Regulamin sklepu

Social media