Certyfikowany kurs na opiekuni nad osobami starszymi

Opieka nad osobami starszymi to nie tylko praca, lecz prawdziwe powołanie. Sama chęć podjęcia opieki niestety nie wystarcza, by sprawować ją w odpowiedni sposób. Ważne są również specjalistyczne umiejętności, które umożliwią prawidłowe wykonywanie pracy. Wiedzę z tego zakresu zdobędziesz podczas kursu opieki nad osobami starszymi zorganizowanego przez SkillNow, firmę szkoleniową z siedzibą w Poznaniu.

 

Czego nauczysz się na kursie na opiekuna?

 

Podczas szkolenia dowiesz się więcej na temat anatomii, fizjologii oraz psychologii seniora. Certyfikowane kursy na opiekuna osób starszych prowadzone są tak, by przygotować kandydatów do pracy nie tylko z osobami zdrowymi, ale również cierpiącymi z powodu różnorodnych chorób czy niepełnosprawności. Szkolenie dodatkowo obejmuje moduł związany z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i uznanych poznańskich trenerów.

 

Jak przebiega kurs opieki nad osobami starszymi?

 

W ramach kursu opiekuna osób starszych zapewniamy 16 godzin zajęć teoretycznych, a także 8 godzin praktycznych, które odbędą się w placówce opiekuńczej dla seniorów. Całe szkolenie organizowane jest w trybie stacjonarnym w Poznaniu. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikaty poświadczające zdobyte umiejętności. Współpracujemy z firmą Autumn-Care, która oferuje pracę w opiece na terenie Niemiec. Chętni kandydaci posługujący się językiem niemieckim mogą dzięki temu szybko znaleźć zatrudnienie w zawodzie.

 

Jeśli masz już ukończony kurs opieki nad osobami starszymi, zachęcamy do dalszego podnoszenia kwalifikacji. W ofercie SkillNow znajduje się także szkolenie medyczne, które szerzej omawia temat chorób i zaburzeń mogących występować u seniorów.Kontakt

ul. Janusza Zeylanda 3/9
60-808 Poznań
Tel.: +48 500 201 088

REGON: 362461380
NIP: 7811914996
KRS: 0000574457

Skillnow

Dzięki naszym usługom możecie rozwinąć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje zawodowe.

Sklep
Polityka prywatności
Regulamin sklepu

Social media